0(312) 230 03 55

atekder erbaa     

 

Atekder ve Erbaa Müftülüğü Elele

ATEKDER DERNEGİMİZLE ERBAA MÜFTÜLÜGÜMÜZ İLE ORTAKLAŞA ATEK DER ÜYELERİMİZE ERBAA ESNAFIMIZLA DAİRE AMİRMİRLERİMİZİN KATILIMIYLA GÜZEL BİR İFTAR PROGRAMI OLDU MASA SANDALYE İHTİYACIMIZI KARSILIYAN KARAYAKA BELEDİYE BAŞKANI SEBATİ ŞENEL FSM MUHTARIMIZ MUSTAFA KORUCUYA. VE TÜM PROGRAMA KATILAN GELMEK İSTEYEN OLUPTA KATILAMAYAN ÜYELERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ ÖZELLİKLE ERBAA KAYMAKAMIMIZA SORINLARIMIZA DEGİNDİGİ İCİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

[print_gllr id=97]

 

10-16 Mayıs 2015 Engelliler Haftası

10-16Mayıs engelliler haftası etkinliklerimize derneğimizde düzenlediğimiz toplantı ile başladık. Yoğun katılımları ile aramızda olan üyelerimize çok teşekkür ederiz. Sayelerinde toplantı salonumuz doldu taştı toplantımıza bahçede devam ettik. Çok verimli ve güzel bir toplantı oldu tekrar bütün üyelerimize teşekkür eder hafta boyu düzenleyeceğimiz etkinliklerde katılımlarının artarak devamını dileriz.

—————————————————————————————–

Bu gün 11 Mayıs kamu ziyaretleri etkinliğimiz kapsamında Kaymakamlık yazı işleri müdürü sayın Erkan yazıcı beyi makamında ziyaret ettik.

—————————————————————————————–

Anadolu tüm engelliler Derneği erbaa Şubesi olarak engelliler haftası münasebeti ile düzenlediğimiz etkinliklerin bir diğeri olan pilav günü 14 Mayıs erbaa cumhuriyet meydanında yapıldı. Halka ve engelli kardeşlerimize pilav servisini sayın belediye başkanımız Sayın kaymakamımız ve dernek başkanımızın yaptığı etkinliğimize sayın milli eğitim müdürü, ilçe spor müdürü, esnaf kefalet kooparatif başkanı , mhp ilçe yönetimi bir çok halk engelli kardeşlerimiz katıldı. Samimiyet ve beraberliğin sağlandığı güzel bir ortam oluştu. Katılımlarından ötürü teşekkür ederiz.

—————————————————————————————–

13 Mayıs huzue evi ziyaretimiz.

—————————————————————————————–

ANADOLU TÜM ENGELLİLER KÜLTÜR DAYANIŞMA DERNEĞİ..
ERBAA ŞUBESİ…
ERBAA ENGELLİLER YÜRÜYÜŞÜ 13 MAYIS SAAT 11;00 DA ERBAA CUMHURİYET MEYDANI
ERBAA KAYMAKAMI SAYIN ABDULKADİR DEMİR.
ERBAA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN YILDIRIM.
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ,
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ,
İLÇE SPOR MÜDÜRÜ,
CHP İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI,
AİLE TOPLUM MERKEZİ TEMSİLCİLERİ
DERNEK YÖNETİMİ VE ÜYELERİMİZİN KATILIMIYLA YAPILMIŞTIR…
KATILIM SAĞLAYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM…
ÖZELLİKLE KANAL 60 ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.
İBRAHİM ARICI ATEKDER ERBAA KURUCU BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ

—————————————————————————————–

16 Mayıs Konser Günümüz.

—————————————————————————————–

[print_gllr id=90]

 

 

 

ATEK-DER Erbaa Şubesinden Çanakkale Şehitlerine Ziyaret

Anadolu Tüm Engelliler Kültür Ve Dayanışma Derneği ve Erbaa Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen gezide Erbaalı engelliler Çanakkale şehitlerini ziyaret etme ve Türk Milletini destan yazdığı toprakları görme şansı buldu.

[print_gllr id=85]

 

 

 

50 Mavi Kapağa Ücretsiz Yüzme ile Destek Projesi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN HÜSEYİN YILDIRIM BEYİ DERNEK YÖNETİMİ OLARAK ZİYARETİMİZDE KENDİLERİNDEN KAMPANYAMIZA DESTEK TALEBİNDE BULUNMUŞTUK. BİZLERİ KIRMAYIP KAMPANYAMIZA 50 MAVİ KAPAK GETİRENE ÜCRETSİZ YÜZME HAVUZU PROJESİ DÜZENLENDİ.BU KAMPANYADAN TOPLANAN 120 BİN ADET MAVİ KAPAK TOPLANDI ,TOPLANAN MAVİ KAPAKLAR 06/11/2014 PERŞEMBE GÜNÜ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN HÜSEYİN YILDIRIM BEY TARAFINDAN DERNEK BAŞKANI AKGÜL ÇETİN BEYE TESLİM EDİLDİ.KENDİLERİNE MAVİ KAPAK KAMPANYAMIZA DESTEKLERİNDEN DOLAYI ŞAHSINA VE TÜM BELEDİYE PERSONELİNE VE KAMPANYAMIZA DESTEK OLAN TÜM DOSTLARIMIZA , GAZİ OSMAN PAŞA MAHALLESİ MUHTARI MURAT YILDIZ BEYE YÖNETİM KURULUMUZ VE DERNEK ÜYESİ ARKADAŞLARIZ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ. ANADOLU TÜM ENGELLİLER KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ERBAA ŞUBE YÖNETİM KURULU.

[print_gllr id=81]

 

 

 

Atekder Erbaa Şubesi Sonusa Barajı Pikniği

ANADOLU TÜM ENGELLİLER KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ (ATEKDER) ERBAA ŞUBESİ 01-09-2013 PAZAR SONUSA BARAJI PİKNİK ALANINDA YAPMIŞ OLDUĞU PİKNİK TEN GÖRÜNTÜLER.

[print_gllr id=79]

 

 

 

Atekder Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır...